field-1246620_1920

Kom in de Kas bij Glorious Gloriosa in Maasbree

02-04-2013
Glorious Gloriosa, het bedrijf van Antoine en Anja Hoeijmakers in Maasbree, is een moderne snij- en potplantenkwekerij die gespecialiseerd is in de teelt van Gloriosa (snijbloem en kamerplant), Mandevilla (terrasplant) en Tacca (kamerplant).

Drie erg bijzondere producten die in het niche segment zitten. Antoine Hoeijmakers: ,,Er is maar weinig aanbod van deze planten, waardoor wij ons kunnen onderscheiden in de markt van bloemen en platen. Ook voor tuincentra en bloemisten geldt dat deze producten vaak de producten zijn waarmee zij zich kunnen onderscheiden van concurrenten. In de toekomst willen we zoeken naar (verpakkings)concepten om de nicheproducten die wij hebben, nog breder beschikbaar te maken voor bloemisten en tuincentra en uiteindelijk de consument.”
Jaarlijks produceert Glorious Gloriosa 310.000 planten en 1,2 miljoen snijbloemen die naar de veiling gaan in Naaldwijk, Aalsmeer en Duitsland.

Bekijk ook de andere deelnemers:

 

Hoeijmakers Gloriosa KidK 2013

Pagina delen