field-1246620_1920

Agro Food Supply Chain Event

17 sep 2025

Op donderdag 30 oktober vindt in Supply Chain Valley Limburg het Agro Food Supply Chain Event plaats. Dit evenement brengt partijen uit de agrofoodketen samen om kennis te delen en samenwerking te bevorderen. Thema’s zoals digitalisering, circulariteit en de reductie van de carbon footprint staan centraal.

Supply Chain Valley agrofood

De agrarische sector kijkt steeds meer naar de wensen van de samenleving, onder andere op het gebied van dierenwelzijn, hygiëne, meststoffen, gezonde en veilige voeding, arbeidsomstandigheden en landschapsbeheer. Agrarische ondernemers hebben hierin een belangrijke rol: zij moeten inspelen op maatschappelijke verwachtingen, maar ook laten zien welke uitdagingen en afwegingen daarbij komen kijken.

De Limburgse Land- en Tuinbouwbond (LLTB) neemt in dit proces een verbindende positie in. De LLTB ondersteunt leden bij goed ondernemerschap en is een gezaghebbende partij die het maatschappelijk belang van de Limburgse land- en tuinbouw onderstreept. Daarbij richt de LLTB zich op vier thema’s: Voedsel & gezondheid, Klimaat & energie, Platteland & omgeving, en Ondernemerschap. Tijdens het Agro Food Supply Chain Event komt dit samen in de dialoog tussen ondernemers, ketenpartners en maatschappelijke partijen.

Programma
Ochtendprogramma (bedrijfsbezoeken, keuze uit):
- Hessing Supervers
- Brosa Farming Venlo – Velden
Vertrek: 10.30 uur | Voor deelnemers: ontvangst met koffie, vlaai of lunch om 12.30 uur

Middagprogramma (Supply Chain Valley Limburg):
13.00 uur – Start keynote sessies
- Frank Hessing, Hessing Supervers – visie op de supply chain en de relatie met retail/foodservice
- Merijn Luijkx, Rabobank – Waardecreatie uit de keten
- Bas Boots, LLTB – Agroketen en voedselzekerheid

Korte pauze

- Henk Kras, Circular Plastics – Circulaire plastic keten
- Harrij Schmeitz – Digitalisering in de agrofoodketen: van boer tot bord

16.30 uur – Netwerkborrel

Deelname
Aanmelden is noodzakelijk en kan via deze link. Voor de bedrijfsbezoeken in de ochtend geldt: vol = vol (toewijzing op volgorde van inschrijving). Bij een no-show zonder afmelding wordt 75 euro in rekening gebracht. Na aanmelding ontvang je de praktische informatie.

Pagina delen