Theatervoorstelling Eldorado over criminaliteit op het erf komt naar Limburg
24 jun 2024
De muziektheater voorstelling Eldorado, over ondermijning op het platteland, speelt van 1 tot en met 4 september tijdens festival Cultura Nova. De voorstelling vindt plaats op de prachtige boerenlocatie Hoeve Cortenbach in Voerendaal van familie Petit, lid van de LLTB.
In het stuk zie je de crimineel, de boer, zijn familie en de overheid. De voorstelling laat -op soms hilarische wijze- zien hoe verwevenheid tussen onder- en bovenwereld ontstaat en hoe dicht ondermijning ons allen op de huid zit. Denk hierbij aan leegstand op het platteland, drugscriminaliteit en de benarde positie van de boeren. Een van de hoofdrollen in het stuk, de rol van charmante boef, wordt gespeeld door Björn van der Doelen.
Eldorado is een voorstelling van Stichting Poon in coproductie met Intro in Situ en wordt mede mogelijk gemaakt door Platform Veilig Ondernemen Limburg, RIEC Limburg, Gemeente Voerendaal, de LLTB en Rabobank. De kaartverkoop start op vrijdag 28 juni. Kijk voor meer informatie op www.eldorado2024.nl.