Midden-Limburg

Kijkje bij Boeren van Weert in aflevering WeertBeleeft TV

28 jun 2021

Op onze social mediakanalen lieten we al weten dat LLTB-regiobestuurslid Giedo Indenkleef tussen zijn melkgeiten is geïnterviewd voor de zomereditie van WeertBeleeft TV. Ook andere Boeren van Weert geven in deze aflevering een kijkje in hun agrarisch bedrijf.

WeertBeleeft TV bij Giedo Indenkleef

De presentatie is in handen van Cindy Denessen en Jean Paul van der Donk. Naast het bezoek aan verschillende Boeren van Weert wordt in de uitzending aandacht besteed aan de recreatiemogelijkheden in het gebied Kempen-Broek en IJzeren Man. René Witte is te gast in de caravan van Jean Paul en praat met hem over zijn boek ‘Bourgondisch in evenwicht’. Ook is er muziek van Weertenaren Jesse Kanters en Ellis Janssen en wordt in de studio gepraat met Mark Gruijthuijsen over zijn zomerclip De Playa.

De aflevering van WeertBeleeft TV is te zien op vrijdag 2 juli om 19.30 uur op Weert FM (Kanaal Ziggo 40/36, KPN 1417, overige providers 2064). Later verschijnt de aflevering ook op onze social mediakanalen. Bekijk de teaser hieronder.

Pagina delen