Nationaal Pluimveecongres
Op woensdag 14 oktober vindt in de Evenementenhal Hardenberg het eerste Nationaal Pluimveecongres plaats. Een nieuwe, jaarlijkse ontmoetingsplek waar de pluimveesector samenkomt om de koers voor de toekomst te bespreken.
Het congres wordt georganiseerd door LTO Pluimveehouderij, Nieuwe Oogst en EasyFairs en vormt de officiële aftrap van de Dutch Pork & Poultry Expo.
Voor pluimveehouders, toeleveranciers, overheden, onderwijs en bedrijfsleven – met de pluimveehouder in de hoofdrol – staat één thema centraal: hoe sturen we op emissiereductie en gaan we met vergunningen naar een toekomstbestendig klimaat in de pluimveehouderij? Zowel in de stal als in de keten.
De sector staat voor scherpe keuzes én nieuwe kansen. Dit congres brengt kennis, praktijk en strategie bij elkaar.
Programma (globaal):
- Inloop vanaf 11.30 uur
- Start met broodjeslunch
- Inhoudelijk programma van 12.30 tot 14.30 uur
- Aansluitend netwerkborrel
- Daarna toegang tot de beursvloer van de Expo
Noteer 14 oktober alvast in je agenda. Verdere informatie volgt binnenkort, maar één ding is duidelijk: dit is een dag die je als pluimveehouder of als je werkt voor de pluimveesector, niet wilt missen.