Boerenlunch Eijsden-Margraten
De LLTB, PVO Limburg en de gemeente Eijsden-Margraten organiseren op donderdag 15 mei een boerenlunch op Hoeve de Koeberg in Sint Geertruid. Tussen 12.00 en 14.30 uur ben je van harte welkom om aan te schuiven.
Tijdens deze informele lunch brengen we (agrarische) ondernemers, bewoners, wijkagenten, BOA’s en terreinbeherende organisaties (TBO’s) samen. Doel: elkaar beter leren kennen, ervaringen uitwisselen en samenwerken aan een veilig en sterk buitengebied. Burgemeester Alain Krijnen is ook aanwezig en gaat graag met je in gesprek.
Praktische informatie
Datum: Donderdag 15 mei 2025
Tijd: 12.00 – 14.30 uur
Locatie: Hoeve de Koeberg, Heerkuil 1, Sint Geertruid
Let op: Er is plek voor maximaal 15 deelnemers. Vol = vol
Aanmelden: Via deze link op Eventbrite
Er zijn geen kosten verbonden aan deelname. Kom tussen de bedrijven door gerust langs – er is geen dresscode. Samen zorgen we voor een verbonden en weerbaar buitengebied.