Volg LLTB op Twitter!

4 jun 2018Nog vijf plaatsen in de bus naar Den Haag

Bus

Het Netwerk Agrarische Vrouwen gaat op vrijdag 15 juni op excursie naar Den Haag. Er zijn nog vijf plaatsen vrij in de bus. Wilt u deelnemen? Meld u dan per omgaande aan via kridderbeks@lltb.nl. Vergeet niet uw opstapplaats te vermelden.

Om deze netwerkdag goed te benutten, gaan we met een bus (opstapplekken in Urmond, Roermond en Horst) samen naar Den Haag. Onderweg kunnen al volop ervaringen worden uitgewisseld.

Kosten

Voor deze excursie worden geen kosten in rekening gebracht. Het Netwerk Agrarische Vrouwen van de LLTB biedt u het vervoer, rondleiding met gids in Binnenhof, een lunch en het bezoek aan LTO Nederland kosteloos aan.

Bezoek aan LTO Nederland

Vincent Triebert is secretaris van LTO Nederland en geeft op het nieuwe kantoor uitleg over hoe de belangenbehartiging vanuit LTO geregeld is. Ook verzorgt hij een rondleiding.

Adinda Lodders is LTO’s lobbyiste. Op speciaal verzoek vertelt zij over haar werkzaamheden in politiek Den Haag én politiek Brussel.

Programma 15 juni 2018

Aankomst in Horst

6.00 uur Vertrek bus vanaf ‘Van der Valk hotel’, Mauritslaan in Urmond
6.40 uur Vertrek per bus vanaf Wilhelminaplein, Roermond
7.20 uur Vertrek per bus vanaf Parkhotel, Tienrayseweg 2 in Horst
10.00 uur Aankomst in Den Haag
10.15 uur Bezoek en rondleiding Tweede Kamer
12.30 uur Lunch bij Dudok (tegenover Binnenhof)
13.30 uur Te voet naar LTO Nederland aan de Bezuidenhoutseweg
14.00 uur Welkom, presentatie en rondleiding
15.30 uur Vertrek vanuit Den Haag
18.10 uur Aankomst in Horst
18.50 uur Verwachte aankomst Roermond
19.30 uur Verwachte aankomst Urmond
Terug

Reacties

Reageren

Naam
E-mail
Reactie

Inloggen