06-12-11Campagne over asperges direct stopgezet

Advertentiecampagne ministerie van Sociale Zaken e
De campagne van het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid over de asperges wordt per direct stopgezet.

Door alert reageren van LTO/LLTB is de campagne die FairWork uitvoerde voor het ministerie van SWZ onmiddellijk gestaakt. De campagne met de titel 'Hollandse asperges met een crème van slavernij' was volgens het ministerie bedoeld om aandacht te vragen over arbeidsuitbuiting. Nu er heel veel kritiek is, LTO en LLTB noemden de campagne onder meer generaliserend en misleidend, worden de nog geplande advertenties stopgezet.

,,Een terechte beslissing’’, vindt LLTB-voorzitter Noud Janssen. ,,Het is volkomen onterecht dat aspergetelers worden geassocieerd met slavernij en we verwachten van minister Kamp dat hij dat zo ook uitspreekt.’’

Overig nieuws

Henk Venner
Met smartphone op expeditie bij Heijerhof
10-05-12
Een digitale en tegelijkertijd fysieke kennismaking met de agrarische sector in de breedste zin van het woord. Henk Venner uit Baexem maakt het mogelijk met zijn FoodonFoot expeditie.
Loeren bij de Boeren
Loeren bij de boeren succesvol
08-05-12
LLTB afdeling De Winning Limburg kan terugkijken op een druk bezochte tweede editie van Loeren bij de boeren.